Používáte iPhone?


Někdo používá telefon jen na práci, ale většina lidí si díky němu užije i nějakou tu zábavu. Nabízí nám spoustu možností díky stabilnímu iOS a kvalitnímu příslušenství. Starší modely mívaly v balení nabíječku a sluchátka, ale posledních pár let se Apple rozhodl, že nebude v rámci ekologie sluchátka k telefonu přibalovat. Tomuto rozhodnutí pomohl i fakt, že z telefonů zmizel konektor na sluchátka a tak se začaly používat bezdrátová sluchátka, která už nestojí pár korun jako ta obyčejná, ale pár tisíc. A tak by byl Apple sim proti sobě, kdyby je přidával k telefonům zdarma.

sluchátko airpod

Dnes existují sluchátka iPhone https://www.ipouzdro.cz/airpods/ s názvem AirPods, a nyní už je na světě jejich několikátá generace. Jde o bezdrátová sluchátka v bílé barvě, která vynikají svou kvalitou v oblasti přenosu zvuku. Fungují i jako handsfree a dají se spárovat i s hodinkami. Jde o velice oblíbená sluchátka, která si rychle získala popularitu napříč generacemi. Pokud hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka, určitě sáhněte právě po AirPodech.

U nás najdete spoustu příslušenství k iPhonům. Koupit si můžete různá pouzdra a obaly, ale také sluchátka nebo nabíječky. Co se týče Applu, pro jablečné telefony máme všechno. Jestli hledáte prodejce, který nabízí pro váš telefon všechno od obalu až po sluchátka, jste u nás správně.

airpody apple

Užijte si skvělý prožitek z hudby, který vám poskytnou právě tato sluchátka. AirPody vynikají skvělým tlumením okolních zvuků a dopřejí vám perfektní zážitek z hudby. Užijete si svoje oblíbené písničky i mluvená slova. Naskočte na vlnu moderních bezdrátových sluchátek, která si můžete koupit za příjemnou cenu třeba právě u nás. Využijte možnost nakupovat značkové doplňky ke svému telefonu, který budete moct užívat na maximum. Nezapomeňte ani na nějaký obal, abyste svůj drahý telefon ochránili před poškozením v případě pádu.