Přerůstá vám zahrada přes hlavu?


Pracovní povinnosti nám občas bohužel nedovolují pracovat i na své zahradě. Sotva stínem uklízet. Proto potřebujeme někdo pomoct od někoho dalšího. Jestli máte zahradu, možná jste už někdy využili pomoc někoho z rodiny nebo třeba od sousedů. Stačí když člověk na pár týdnů onemocní nebo když má úraz, to pak musí vše stranou. Jenže za těch pár týdnů může plevel a tráva vyrůst opravdu hodně a problém je na světě. Zaneřáděná zahrada od plevele je problémem nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. Plevel dokáže rychle zahltit celou zahradu i desítky metrů daleko, takže pěstěné zahrady vašich sousedů rychle vezmou za své.

sekání trávy

Jestli nezvládáte momentální údržbu své zahrady nebo třeba sadu či kousku lesa, můžete se obrátit na nás. Disponujeme veškerou potřebnou technikou, díky které bude váš pozemek zase jako ze škatulky. Dokážeme posekat vysokou trávu, zlikvidovat nálety i staré pařezy. Díky nám bude vaše zahrada zase jako nová. Nebojte se nám ozvat, rádi vám připravíme na míru cenovou nabídku. Proč vám nemůžeme říct cenu předem? Sečení trávy – cena se odvíjí od mnoha věcí. Jednou z nich je rozloha pozemku, další je přístupnost pozemku a v neposlední řadě je potřeba počítat i s tím, že cena bude závislá na jeho stavu.

traktor tráva

Ozvěte se nám, a nechte náš pozemek na nás. Můžeme vám ho uklidit jednorázově a nebo vám ho můžeme udržovat třeba pravidelně. Je možné si u nás objednat i údržbu větších ploch. Některá města s námi spolupracují dlouhodobě a staráme se o městské parky. A když zvládneme parky a lesíky, zvládneme i vaši zahradu. Nenechávejte nic náhodě, a využijte pomoc o vaši zeleň. Je lepší problémům předcházet než je muset řešit i třeba pod pohrůžkou pokuty, kterou můžete dostat, pokud se od vás bude šířit plevel.Nikoho nepotěší když se nějakou dobu nemůže starat o vlastní majetek, ale i toto období je potřeba nějak pokrýt. Jsme tu pro vás.