Za vodu čistější


Jistě sami víte, že voda v bazénu je tak čistá, že je vidět až na dno. Je to vlastně povinností majitele, aby se o to snažil a také zasloužil. Což znamená občas splnit pár povinností, které zaberou nejvýše pět minut času. Tedy jistě o mnoho méně než doprava na místní plovárnu, pokud ji ovšem nemáte hned u domu.

slečna a voda

Voda se musí v bazénu filtrovat. K tomu je filtrace s pískem, nebo kartušemi a voda je do tohoto média hnána čerpadýlkem. Protéká filtrací, která umí zachytit veškeré fyzické nečistoty, ovšem jen určité velikosti. Na větší je dobré použít síťku na teleskopické tyči. Na ty ostatní, co filtrace neumí zachytit nám pak slouží různá bazénová chemie. Ale samozřejmě, že to jde i bez ní. Přesto je však u nás používaná nejčastěji. Většinou to bývá chlor v různých formách. Pokud si představujete, jak někdo do vody sype chlor do vody z pytlů, tak to jste poněkud mimo. Takto se to skutečně nedělá. Dnes jsou moderní a hojně používané tablety do bazénu.

Těchto je samozřejmě spousta druhů a jejich použití je náramně jednoduché. Dle návodu je zastrčíte do plováku a tím je dílo vykonáno. O zbytek se již postará plovák samotný a vítr, nebo vy sami, když vytváříte vlnky, které plovák postrkují sem a tam. Jak vidno, zvládne to naprosto každý.

slečna a voda

Vy, kteří bazén nemáte tedy nyní víte, jak se udržuje čistá voda. Samozřejmě, že se také měří pH a další faktory, ale to už není tak podstatné jako filtrace a ony citované tablety. A kde si je můžete koupit? V knihkupectví určitě ne, anóbrž ve specializované prodejně, která má tento sortiment ve své režii. A protože jste dočetli až sem, tak nemusíte ani nikam chodit. Ušetříte si spoustu času a tablety do bazénu si pohodlně objednáte přímo zde, přes odkaz v tomto článku. Poznáte ho podle jiné barvy textu. Takže na něj kliknete a můžete začít nakupovat všechno co k provozu bazénu potřebujete.