Radosti při koupání.


V dnešní době si můžete ke svému bazénu koupit spoustu vychytávek, které vám pomohou a zjistí nejrůznější detaily o vodě nebo jí naopak pomohou. Říkáte si, že to není nic převratného, ale podívat se na tohle před třiceti lety nebylo by tolik věcí, které byste si mohli pořídit. Jak šel čas, tak se stále více věcí zdokonalovalo a vyvíjelo. Můžete mít některé věci na solární pohon. Sluneční paprsky se dají přeměnit na něco užitečného a to třeba solární sprchu k bazénu, solární plachtu a další věci. Můžete mít bazén osvětlený kolem dokola solárními světly a to nejrůznějších tvarů.

Teploměr ZLATÁ RYBKA

Například nenápadné kamínky nebo keramické žáby, vážky, ježky a další malá zvířátka. Kolem bazénu ale i v něm se dá opravdu čarovat. Když, chcete mít něco zvláštního, kupte si teploměr ZLATÉ RYBKY Chlorito.cz. Je to klasický teploměr do bazénu, kdy je jako plovák použitá zlatá rybka, tak vám v bazénu bude stále plavat jedna rybička, kterou budete chtít ulovit, když vás bude zajímat teplota vody. Takových teploměrů je více a nemusíte mít rybku, můžete mít tučňáka na kře nebo nafukovací člun s ležící dámou. Teploměry jsou skvělé v tom, že vám řeknou jakou má bazénová voda teplotu.

Teploměr ZLATÁ RYBKA

Budete tak mít dobrý přehled jestli se jít dnes koupat nebo to na vás bude studené. Ano, můžete tam strčit ruku a říct si jestli je voda optimální, ale to nebude tak přesné. Na dně bazénu se může držet voda studenější než na hladině. Teploměr dokáže vodu lépe přečíst než pokožka na vaší ruce. Jestli budete chtít pokračovat v něčem neobvyklém, můžete si pořídit velkého nafukovacího plameňáka, kde se můžete na hladině vody opalovat anebo s ním jen tak blbnout. Ovšem počítejte s tím, že tyto nafukovací hračky jsou dost velké, tak aby se vám na hladinu bazénu takový velký pták vešel a nezabrali jste celý bazén. Lepší bude, když takového ptáka vezmete někam na větší koupací plochu, jako je přehrada nebo přírodní koupaliště.