Jaký kryt na iPhone si pořídit


Knížka nebo kryt

Až budete vybírat ochranný obal na mobil, nezapomeňte, že nejoblíbenější kryty na iPhone Ipouzdro se zhotovují ve dvojím základním provedení – zavírací ve tvaru knížky anebo v podobě zadního krytu, doplněného o tvrzené sklo na displeji. Každé řešení má své pro a proti a měli byste proto tyto faktory zohlednit.

dívka s telefonem

U knížkového pouzdra je lákavý zejména vzhled, mobil v něm vypadá podobně, jako malá kniha veršů anebo kapesní papírový diář, a tak je celý komplet vhodným doplňkem na psacím stole v kanceláři nebo na konferenčním stolku v obýváku. Mobil pak můžete klidně zastrčit mezi ostatní knížky do police ve vaší pracovně či v ložnici, což je vhodná chvíle k vašemu odpočinku, ostatně vřele doporučujeme nekompromisně vypínat mobil alespoň na noc, anebo v situacích, kdy nechcete být nikým rušeni, například při milování.

Zadní kryty mají zas výhodu v tom, že je mobil ihned k použití, a snáze jej zastrčíte do kapsy či do zavazadla. Na samotných zadních krytech, které obejmou mobil v celém objemu, není při šetrném zacházení co poškodit, zatímco polyuretanová knížková pouzdra se mohou časem polámat a ošoupat. Ovšem vzhledem k jejich doslova směšně nízké ceně není co řešit, prostě si pořídíte pouzdro nové.

mobil a zápisník na stole

Dejte přednost barvám

Již dávno neplatí, že černá a šedá jsou IN, je tomu právě naopak, protože je i vědecky prokázáno, že šedá přispívá k rozvoji depresí (podobenství s šedou zataženou oblohou), a že černá odebírá energii a dokáže ji prostřednictvím předmětů ve vaší blízkosti doslova vysávat z aury. Dopřejte si raději svítivě zelenou, oranžovou, červenou, žlutou nebo modrou, barvy k životu přirozeně patří, a mohou vám to připomenout třeba rozkvetlé květinové záhony, až půjdete na procházku zámeckým parkem. Barevný kryt či pouzdro rozveselí váš den a hodí se i jako dárek dospělým i dětem jakéhokoli věku.