Vybíráte plot?

Určitě jste si všimli nějakých novostaveb ve svém okolí. V současné dvě se domky staví spíše samostatně stojící a tak potřebují mít kolem dokola plot. Když si někdo staví dům, chce aby byl hezký nejen on ale i jeho okolí. Byla by škoda krásnou novostavbu obestavět nevzhledným plotem. Je sice fakt że hezký plot je dražší, ale je lepší udělat rovnou kvalitní plot který se vám líbí, než utrácet tisíce za provizorní plot, který budete za pár měsíců předělávat.

betonový plot

V současné době vedou ploty z kovu. Různé druhy kovu se dají vytvarovat do požadovaného designu. Můžete si vybrat třeba žebrovaný plot, který se dá koupit i v hobby marketu. Takové ploty jsou cenově dostupné, ale s kvalitou je to horší. Ideální je když zkombinujete fasádu domu, chodníky i barvu plotu. Celek pak vypadá velmi uspořádaně a jednolitě. Pokud uvažujete nad tím jaký plot si koupíte, můžete zvážit třeba betonový plot, který má řadu výhod.

– Vysoká míra soukromí
– Nefouká přes něj
– Je bezpečný
– Nemusí se udržovat

dřevěný plot

Určitě byste chtěli vidět za betonové ploty ceník, protože nikdo nechce něco objednávat když neví kolik to stojí. Každá firma má svoji ceníky, které se mění podle cen za materiál a další vstupy. Orientačně si můžete spočítat cenu tak, že si změříte délku plotu a vydělíte ji rozměrem vybraného plotového dílce. Získáte počet kusů, který vynásobíte cenou za jeden kus. Tak by vám měla vyjít betonových dílců. V ceně je samozřejmě jen cena za dílce a nikoliv za stavbu plotu a za sloupky. Pro přesnou kalkulaci se na nás neváhejte obrátit, rádi vám ji spočítáme individuálně. Naše ploty se řad mezi to nejlepší jak cenou, tak designem. Můžete mít svůj moderní betonový plot, který si můžete zkombinovat i s kovovými díly nebo se dřevem. Samozřejmostí je možnost dokoupení brány či branky ve stejné barvě v jaké si objednáváte plot.