Kde uplatnit slevový kód na About You

Znáte obchod About You? Jedná se o internetového prodejce oblečení a bot s poměrně rozsáhlým sortimentem výrobků pro každého, včetně dětí. Je docela pravděpodobné, že Slevový kód About You 35 tu uplatníte například ve chvíli, kdy se rozhodnete nakoupit něco pro přítelkyni k narozeninám.

dárky pro přítelkyni

Co ale nakoupit, když se v dámském oblečení moc nevyznáte, a potřebujete spíše v této oblasti poradit?

Začněte kořistí – přítelkyni ani muk o vašem záměru a šikovně si potají vypůjčíte z jejího šatníku některé modely, co byste rádi pořídili, abyste měli k dispozici „pomyslný etalon“ pro měření velikostí.

Obuv zvládnete sami – nakoupit dámskou obuv je snazší, než si myslíte. Stačí znát jedinou velikost – délku chodidla, ovšem raději nespoléhejte na značení obuvi, které nosí vaše přítelkyně, některé výrobky mohou mít značení posunuté až o několik milimetrů, a to se vám může vymstít. Výhodnější je opatrně vyjmout vnitřní stélku z některých bot a proměřit její délku v milimetrech. Podle stélky bot lze pak tabulkově určit přesnou velikost v aktuálním obchodě.

Spodní prádlo nakupujte podle vzorku – chcete udělat radost plavkami nebo kalhotkami s podprsenkou? Pak si důkladně proměřte všechny míry a porovnejte je na About You s tabulkou velikostí.

nákup obuvi

Poraďte se s maminkou nebo jinou ženou – ženy si mnohem lépe poradí při výběru velikosti, a pokud budou mít před sebou potají vámi vypůjčený „fetiš“, tedy například tričko, mikinu, kalhoty či halenku, bude velmi pravděpodobné, že se strefíte do správného výrobku. Ženy také dobře poradí u volby vhodného spodního prádla, co se týče velikosti a materiálu. A pokud přece jen ne, je možné cokoli bezplatně vrátit či vyměnit.

Pyžamo – toto bývá poměrně snadné, protože pyžama mívají velmi volný střih, a tím pádem větší velikostní rozpětí. A co se týče materiálu, dejte raději přednost čisté bavlně, v té se totiž spí „jako v bavlnce“.