Jak se stěhovat

Když mi potom moje maminka řekla, že se budeme stěhovat z velkého domu do malého bytu, tak jsem tomu vůbec nerozuměla. Protože si vzpomínám, jak stále můj otec z mámou chtěli mít veliký dům na vesnici, kde bude veliká zahrada, aby tam také mohli hospodařit. Protože moje maminka původně pochází z vesnice, otec také, takže si řekli, že budou pěstovat hlavně brambory a také papriky a rajčata. Ani nevíte, jak moc jsem byla nadšená, protože tohle se mi také moc líbilo. Vzpomínám si, jak se vždycky u babičky a u dědečka na vesnici také kopala brambory a sbírala různé ovoce a zeleninu. Nikdy nezapomenou na tu chuť angreštu nebo rybízu.

My se stěhovali.

Už jsem ho dlouho neměla, protože už jsme prodali babiččin a dědečkův dům, když zemřeli. Takže potom jsme si koupili jiný dům blízko u vesnice, abychom to také měli blízko do města. Jenomže potom se to změnilo. Rodiče chtěli bydlet v bytě. Oni sehnali čtyři plus jedna, takový menší byt, ale také bych tam měla svůj pokoj, což jsem ocenila. Později jsem se dozvěděla, že už neměli na splácení hypotéky. Takže jsme potom také zavolali stěhovaní z Pardubic, protože jsme potřebovali přestěhovat nábytek z vesnice do města do bytu. Věřte mi, že stěhovací firma v Pardubicích je opravdu vysoce kvalitní a je na lepší úrovni než ostatní stěhovací firmy.

Znáte stěhování?

Protože moji rodiče mi říkali, že když si hledali nějakou kvalitní stěhovací firmu, tak jim byla doporučena právě stěhovací firma z Pardubic. Abych se přiznala, tak i já sama bych hledala vždycky tu nejlepší firmu anebo nejlepší věc, abych potom nebyla nešťastná. I když stahovací firma z Pardubic byla o něco dražší než jiné firmy, tak jsem zase věděla, že je dostaneme kvalitu. Mně v té době bylo už třináct let, takže už jsem se také trošku vyznala v tom, co je lepší a co ne anebo co se vyplatí a co se už nevyplatí. Stěhovací firma z Pardubic tam opravdu pomohla a také nám převezla všechen nábytek tam, kam jsme potřebovali. Také nám ho pomohli vynést do třetího patra, kde jsme se měli zabydlovat. Uvidíte, že s touto firmou budete také spokojení.