Úklid bez hádek


Pro někoho muž být velmi problematické se podílet na údržbě společných prostor v bytových domech. Bytové domy existují stovky let, a během té doby se lidé naučili pečovat nejen o svoji vlastní domácnosti, ale i o prostory v domě, které používají všichni. Bývalo běžné, že se střídaly po týdnu jednotlivé byty, které měly za úkol uklízet chodby, schody, výtahy, ale i kočárkárny a další místnosti, které využívali všichni.

paní uklízečka

Některé lidi ale nedonutíte ničím, aby také přiložili ruku k dílu, a pečovali o něco, co také využívají. Mnohé bytové domy problém vyřešily tak, že na úklid panelových domů najmuly úklidovou službu. Zdá se to jako ideální řešení. Ten kdo uklízet nechce nebude muset nic dělat, nebudou za něj muset nic dělat ani ostatní obyvatelé domu, a o společně prostory bude pravidelně postaráno. Zdá se to často jako jediné východisko, pokud chcete mít v domě čisto a hlavně klid. Nic nestojí za sousedské spory a naschvály, které znepříjemní život všem obyvatelům.

Co vám úklidové firmy nabídnou?
Některé úklidové firmy se specializují čistě na bytové domy a jejich okolí. Je možné si sjednat pravidelný úklid, který probíhá každý týden. Během tohoto úklidu se vymetou chodby a schody, které se následně vytřou. Každé patro by se mělo dělat čistou vodou, aby byla čistota co největší. Umyje se kabina výtahu, otře zábradlí a ometou pavučiny. Jednou za půl roku až za rok se objednají větší úklidy, které zahrnují i péči o kočárkárny a podobně.

čisticí prostředky

Rozsah prací si sjednává každý bytový dům v zastoupení správce. Pokud máte v domě společenství vlastníků, budete si muset úklid odhlasovat. V ceně bývají i čisticí prostředky. I my uklízíme bytové domy, a zaručujeme vám spokojenost s veškerými pracemi. Samozřejmostí je nabídka úklidu jednotlivých domácností. Jestli nestíháte uklízet tak jak byste chtěli, svěřte svou domácnost do péče úklidové firmy. Budete mít čisto a uklizeno i bez námahy.