Brýle proti modrému světlu


Je opravdu hodně lidí, kteří pracují každý den na počítači. Můžou to být studenti, kteří studují třeba takový obor, kdy to vyžaduje, aby právě byly velice často na počítači, nebo to můžou také potom hráči různých počítačových her anebo videoher, kde také právě svůj zrak upírají na obrazovku. Všichni víme, že stálý upřený pohled a nehybný pohled na obrazovku právě ničí zrak. Nemusí to tedy znamenat úplně stoprocentní pravdu, protože každý člověk je jiný. Jsme prostě jiní a na někoho to všechno může působit https://www.grada.cz/jak-pusobit-na-druhe-aby-vam-sli-na-ruku-8608/ opravdu odlišně. Tohle je právě takové, že člověk neví, co to s ním udělá.

Kvalitní brýle na počítač.

Proto jsem ráda, že existují kvalitní brýle na počítač s ochranou proti modrému světlu. Já vím, že si říkáte, že je to třeba zase jenom nějaký marketingový tah. Ale věřte mi, že brýle na počítač s ochranou proti modrému světlu žádný marketingový tah nejsou. Navíc také to modré světlo, které vyzařuje z počítače, tak to velice hodně ničí pleť a také to poškozuje podkožní vazivo. Alespoň takhle mi to říkala paní kosmetička, kam chodím.

Já nosím brýle denně.

Pokud i vy stále nevěříte, že obrazovka počítače nebo televize může vyzařovat něco špatného, tak se zkuste podívat na různé webové stránky, kde se dozvíte více informací o tom, že opravdu byste měli zvážit nákup brýlí na počítač s ochranou proti modrému světlu. Já jsem si řekla, že si pořídím dvoje. A jedny budu nosit nonstop v kabelce a druhé si nechám normálně u televize anebo vedle počítače, protože já také pracuji velice často s počítačem. I když jsem učitelka tak doma také pracuji hodně často s počítačem, protože si chci vždycky práci dodělat doma. Chci být doma dříve kvůli dětem a nevadí mi, když také ještě doma pracuji a do toho mi piští děti. Děti mám ráda, takže mi vůbec nevadí, když také práci na počítači mohou dělat skoro s nimi. Navíc někdy společnost k práci se hodí.