Využijte svatebního fotografa k neobvyklým záběrům


Kolikrát za život se vám poštěstí být s milovanou bytostí bok po boku v rozmanitých situacích, v nichž by vás někdo zvěčnil? Svatba je jednou z příležitostí, jak to provést docela elegantně, a je-li po ruce svatební fotograf ze Zlína https://www.yorge.cz/svatebni-fotograf-zlin/, budete mít (pravděpodobně) jistotu, že fotky budou stát za to, a nebude to jen jakýsi amatérský postup pro rodinné album z dovolené u moře. Svatební fotograf se postará o dokonalou kompozici, na snímcích nebudete mít uříznuté nohy a fotky nebudou rozostřené, jako kdybyste předali fotoaparát někomu pod vlivem alkoholu.

nevěsta a ženich

Netradiční svatební záběry

Je docela přirozené, že se fotograf zpočátku zaměří na svatební obřad, ale pak byste to mohli pojmout nepříliš tradičně.

Vydejte se do přírody – odehrává-li se obřad v blízkosti nějaké vhodné přírodní scenérie, například se nedaleko odtud nachází pole s vlčími máky, rozkvetlý jabloňový sad, anebo zámecká oranžérie či anglický park, využijte toho ve svůj prospěch.

Hrady a zámky – svatby uspořádané na hradech a zámcích jsou báječnou příležitostí využít tohoto prostředí i pro záběry různých skrytých zákoutí hradního paláce, hradní věže, vchodu do sklepení, kovaných mříží u hradní studny, zámecké kašny s fontánou atp.

svatební foto

Nasedněte do auta – proč nepožádat fotografa, aby se s vámi svezl tam, kde se vám to líbí, a nepořídil záběry zamilovaného prostředí, například, kde jste se spolu seznámili? Jako příklad bychom mohli uvést svatbu na hradě Křivoklát s tím, že po obřadu nasednete do auta a necháte se zavézt do Zbečna k vodáckému kempu, kde jste se blíže seznámili na vodácké výpravě, a pak do Nižboru na most přes řeku Berounku, kde jste si slíbili věrnost až do konce svého života. Ve svatebních šatech budou takové fotky možná těmi nejkrásnějšími, co budete opatrovat ve svém rodinném albu a ukazovat je pak i svým dětem.