V čem se chcete vdát?

Když se žena dočká žádosti o ruku, většinou začne hned přemýšlet nad tím, kdy se budou brát a co je všechno potřeba připravit. Jestli chcete mít opravdu nádhernou svatbu, asi počítáte s tím, že si na některé věci dočkáte i několik měsíců. V tomto případě se rozhodně vyplatí si počkat, protože se zpravidla čeká na to nejlepší. U svatby je lepší nespěchat a pečlivě vybírat. Platí to zejména pro svatební šaty.

nevěsta závoj

Máte nějakou představu?
Navštivte náš svatební salon, kde na vás čeká zkušený tým připravený se vám věnovat na 100 %. Společně najdeme šaty přesně pro vás. V některých salonech se setkáte s přístupem že si máte šaty najít sama, ale to se vám u nás nestane. Dbáme a to, abychom poskytovali zákaznicím kvalitní služby a aby se u nás cítily jako doma.
Jestli nevíte jaké šaty byste si chtěla obléct, můžete si prohlédnout náš online katalog, který najdete na našem webu. Zde si můžete prohlédnout všechny šaty, které máme k dispozici. Můžete si tak udělat představu o tom co byste si chtěla obléknout.

saténové šaty

Možná ty pravé najdete až na místě
Máte vybrané šaty ale zkusila jste si je a zjistila jste, že to není nic pro vás? U nás vám poradíme co by vám mohlo sedět. Ne každá žena má to štěstí že má konfekční postavu, na kterou si nakoupí oblečení za pár minut. Pokud máte třeba širší boky nebo kratší nohy, může být problém sehnat dokonalé šaty, které vám padnou jako ulité. V případě koupě je možné šaty upravit na míru a nebo ušít kompletně celé šaty jen pro vás, ale pokud si je budete chtít půjčit, musíme pro vás najít šaty které vám sednou opravdu dokonale.
Třeba vás zaujmou tylové svatební šaty Svatebni-saty-spolecenske-plesove, které budou slušet každé nevěstě. Tyl je nadčasový a dokáže i z obyčejných šatů udělat něco navíc. Zastavte se u nás a přijďte si užít skvělou atmosféru a možná to bude právě náš salon, kde najdete ty pravé.