Sníte o novém domově?

Kdo chce mít vlastní bydlení, ten většinou hledá buď domy k rekonstrukci a nebo stavební pozemek. Rekonstrukce bývá časově náročnější. Během ní mohou na povrch vyplout různé problémy, o který jste předem nemohli mít nejmenší tušení. Kvůli tomu se stavba protáhne a může být nákladnější než jste čekali. Zároveň se většinou nemůžete příliš odchýlit od stávající dispozice. Pokud chcete koupit starý dům který chcete zbourat a jeho místo použít jako stavební parcelu, je nutné počítat s tím, že vás tato varianta může přijít dráž než koupě stavební parcely bez domu. Musíte si vždy všechny možné varianty pořádně předem spočítat abyste dobře zvolili.

stavba domu

Pro většinu mladých lidí je největším lákadlem novostavba. Mladí lidé potřebují často rychle bydlet, protože buď už rodinu mají a nebo ji chtějí co nejdříve. Proto spěchají i se stavbou domu. Jestli chcete mít postavený dům v řádu několika týdnů až měsíců, obraťte se na nás. Možná si u nás vyberete bungalov do l, který vám postavíme ve zděné variantě i jako dřevostavbu. Naši kompletní nabídku typových projektů si můžete prohlédnout na našem webu, kde se můžete podívat nejen na vizualizace exteriéru a interiéru, ale také na půdorysy.

nový bungalov

Proč si vybrat nás?
V dnešní době se dá říct, že domy staví každý kdo umí slepit cihly. Stavebních firem se vyrojilo jako hub po dešti, a část z nich si vůbec neláme hlavu s kvalitou a spolehlivostí. My jdeme opačným směrem a na spolehlivosti a kvalitě si zakládáme. Už jsme postavili sportu domů, a některé z nich dokonce patří slavným osobnostem. Recenze od našich klientů si můžete prohlédnout na našem webu. Stavíme domy s láskou a kromě kuchyňské linky od nás dostanete zcela hotový dům. Proč takto postupujeme? Protože o lince má každý jiné představy a klienti jsou raději, když si ji mohou vybrat a objednat sami.