Ukazujte své bradavky jen tomu, komu chcete


Kdybychom se vás zeptali, co vám připadá na ženách krásného, zřejmě bychom se všichni na svých argumentech neshodli, protože někdo by jednoznačně vyzdvihoval kontury obličeje, oči, tvar úst či nosu, někomu imponují dlouhé vlasy, a z tělesných proporcí někdo preferuje spíše větší prsy, někomu vyhovují menší, mnoho mužů obdivuje ženské pupíky, krásně klenuté boky, zadek a dokonce i hezky tvarovaná chodidla. Na čem se však všichni shodneme, jsou bradavky, kdyby je ženy neměly, byli bychom ochuzen o jeden z nejkrásnějších zážitků při sexu, a ten by sám o sobě pak nestál z nic. Možná bychom se s vámi ani nechtěli milovat a lidstvo by postupně zcela vyhynulo.

dívka v přírodě

Tato fakta si většina žen dobře uvědomuje a také své bradavky neukazují jen tak někomu. Pravda, existují nudistické pláže – tam se ovšem erotika vytrácí v naturelu, kdy jsou všichni zcela nazí, a ztrácí se tam přirozeně o sex zájem, protože tu schází ono tajemné odhalování tělesných vnad pod vrstvou oblečení a postupné svádění v rámci milostné předehry. Něco jiného je však vystupování na veřejnosti, například na plese, kde si chcete zatančit, a svému tanečníkovi dáte jasně najevo, jak vypadají pod plesovými šaty vaše temné bradavky. Jakmile se pochlubíte jejich krásnými tvary a barvou, je to pro většinu mužů obrovská sexuální výzva, a někteří se neubrání přirozené erekci.

dívka v šatech

Nechcete-li nosit podprsenku a přesto chcete své bradavky odhalit jen tomu, komu chcete, využijte raději osvědčenou ochranu bradavek, což jsou nalepovací terčíky, například tělové barvy, s nimiž se bradavky ukryjí i pod velmi průsvitnou tkaninou, a není pak co řešit. Terčíky vydrží na bradavkách přilepené několik hodin a neodlepí je ani váš pot či jiná vlhkost nebo tekutina. Neuvolňují žádné toxické látky a neměla by se vás týkat ani žádná alergická reakce.