Hypotéky se nebojím


Řeknu vám, že vyznat se někdy na finančním trhu je někdy opravdu hodně obtížné. Já sice mám školu na to, abych se vyznala ve finančnictví, ale musím uznat, že i mě někdy dělá problém, abych třeba někomu poradila s hypotékou anebo jaký účet si má založit. Pracovala jsem už pro dva druhy bank. A sice ano, je to velice zajímavé a mě to baví, protože ve finančnictví jsem chtěla pracovat vždycky, proto jsem také dělala ekonomickou školu, a navíc mám ještě dva kurzy jako finanční poradce. Nyní mě ještě čeká škola, abych studovala práva, protože v poslední době mě velice zajímají práva a chtěla bych být v budoucnu právnička.

Šetřit peníze se musí.

Tak uvidím, jak to celé dopadne, protože ještě mám rodinu a chci se věnovat hlavně také rodině. Jenomže někdy jednoduše skloubit práci s rodinou někdy nejde, takže si člověk musí vybrat. Proto jsem si řekla, že od každého budu dělat trošku. Sice se to nemá dělat, ale řekla jsem si, že to vyzkouším. Potom jsem se také chtěla zabývat hlavně hypotečním sektorem. Baví mě je nabízet hypotéky anebo se dozvídat více informací právě o hypotékách.

S hypotékou na vlastní byt.

Například mě velice v poslední době zaujala nebankovní hypotéka bez registru. Musím uznat, že ze začátku mi to přišlo docela divné a stále jsem takhle přemýšlela, co to asi tak nebankovní hypotéka bez registru může být. Jak to je? A co to znamená vůbec, když je hypotéka bez registru? Docela mě to zajímalo, tak jsem se zeptala ještě svého nadřízeného. Jestli je tohle pravda a jestli tento finanční produkt můžu nabízet také mým klientům. Můj nadřízený řekl, že ano, můžu nabízet nebankovní hypotéku bez registru klientům. Prý je to velice oblíbená hypotéka, který v poslední době je velice žádá, tak jsem si řekla, že na tom asi něco bude pozitivního. Že nebankovní hypotéka bez registru bude opravdu poctivá. A tohle chce slyšet každý klient.