Od rozkoše k výbuchu


Sex. Tak krátké slovo pro tak nekonečnou slast a rozkoš. Pohlavní spojení dvou nebo více osob za účelem vzrušení a dosažení orgasmu.

Sexuální vzrušení u žen

Příprava na sex probíhá zpravidla více jak hodinu před samotným aktem. Žena si musí zklidnit psychiku a dostat se do pohody. Je potřeba zapomenout na veškeré všední starosti a myslet jen na příjemné věci, uvolnit se. Ideální je navodit atmosféru. Přítmí, dobrá večeře, svíčky, horká vana s pěnou a trochu dobrého vína. S vínem ani jiným alkoholem není dobré přehánět. Orgasmu opilá žena dosáhne obtížněji než za střízliva. Rajcovní prádýlko vzruší nejen muže. Už při oblékání si bude žena připadat sexy a rajcovně, natož až uvidí plamínky v očích muže.

Bílé prádlo

Dotýkat se a líbat se

Vzájemné dotyky, sladká slůvka a líbání nesmí chybět v žádné předehře vlastního aktu. Lidské tělo má neuvěřitelně mnoho receptorů, kterými vnímáme kladné a vzrušivé vjemy. Hlazení po stehně, zadečku, poprsí nebo jiných částech těla je vysoce vzrušivé pro obě pohlaví. Ideální pokud máte na svém těle místo, které Vás jeho stimulací zaručeně vzruší, povědět o něm svému sexuálnímu partnerovi. Polibky rozhodně nešetřete. Na rtech je mnoho receptorů, při jejichž stimulaci vysílá mozek velké množství slastných signálů. Líbejte celé tělo, ne jen rty.

muž a žena

Mužská vzrušivost

O erekci jde často především, bez ní by samotný sexuální akt nebyl možný. Muži jsou vzrušeni velmi snadno. Sexuální podněty hltají očima, proto chtějí mít v ložnici světlo, aby na vše dobře viděli. Ovšem psychická pohoda hraje velkou roli i pro ně. Ale na rozdíl od žen, většinou nepotřebují velkou romantiku. Muž potřebuje být vyslyšen, proto jako předehru může brát i příjemné popovídání. Dalším aspektem pro kvalitní erekci je fyzická pohoda a zdraví. Poruhy erekce mohou přijít s věkem, ale na erectmax.cz znají řešení těchto obtíží.

Rychlovka

Vzrušení přijde náhle a musí být rychle ukojeno a většinou kdekoliv. Na žádnou romantiku není čas. Rychlovka většinou končí vyvrcholením muže, u žen většinou při krátké stimulaci k orgasmu nedojde.