K čemu vám poslouží PP sáček s lepicí klopou 300 x 400 mm


Second hand

Polypropylenové sáčky s lepicími klopami ocení zejména majitelé e-shopů s oblečením, ať už se jedná o nové modely, anebo second hand. Sáček je pro přepravu zboží k zákazníkovi ideální a pro tyto účely se využívá poměrně často. Polypropylen je navíc naprosto zdravotně nezávadný, nezapáchá a nepřijímá pachy, což nelze říci například o některých pryžových stélkách nové obuvi.

prodej textilu

Sezonní oblečení

Potřebujete zabalit některé sezonní oděvy do sáčku a uložit je například do horních fochů vestavěné skříně, anebo do úložného prostoru vašeho lůžka? PP sáček je ideálním společníkem pro takovéto momenty. Díky uzavírací klopě bude částečně prodyšný a tím, že je transparentní, ihned uvidíte, co se nachází uvnitř. Vaše věci budou v sáčcích chráněné před znečištěním po celou dobu sezony,

kdy je nepoužíváte.

Drobnosti v dětském pokoji

Snažte se vaše děti vést k pořádku a přehledu o svých věcech. Tato zodpovědnost se jim v budoucnu určitě hodí a mohou vám v tomto směru být nápomocné i polypropylenové sáčky. Mohou si do nich uložit kostičky puzzle, hrací karty, figurky či psací a výtvarné potřeby. Díky tomu nic nepoztrácí a budou vědět, kde se jaká věc nachází.

barevná trička

Odjezd na dovolenou

Balíte věci do kufru a připravujete se na dovolenou u moře, když tu náhle zjistíte, že byste rádi měli přehled o oblečení a skládali jej do zavazadla tematicky, a nikoli náhodně podle toho, jak je v něm místo? PP sáček s lepicí klopou 300 x 400 mm 2pack je svou velikostí ideální pro textilie, takže do jednoho si vyskládáte trička, do jiného nátělníky, do dalšího spodní prádlo, kapesníky atp. Takto můžete mít uložené věci i v prádelníku, aniž byste se jimi neustále přehrabovali. Sáčky lze polepit samolepicími štítky a popsat je pro lepší přehled, tím pádem se pak nebudete zdržovat hledáním nějakého konkrétního kusu oblečení.